Jak dokonać rezerwacji?

1Wybierz interesujący Cię pokój.
2Dokonaj rezerwacji.
3Zapłać 30% zadatku w ciągu 7 dni. 

Jeśli nadal masz pytania, to przeczytaj regulamin napisz do nas: pensjonat@alpejskidwor.pl lub zadzwoń. Zapraszamy!

Ważne informacje!!!

Przyjmujemy płatność kartami
karty

Wycieczki górskie, rowery, itp.

Miłośnicy rowerów górskich zgodnie twierdzą, że Międzygórze i Masyw Śnieżnika to świetny teren do uprawiania tego sportu. Zachęcamy do tego również gości Alpejskiego Dworu. Kto chce spróbować – może wypożyczyć rower u nas.
 
Rowery
Rowery
 
Rowery
Rowery
 

Nasza okolica to również raj dla miłośników Nordic Walking. Z roku na rok przybywa na szlakach i leśnych drogach miłośników maszerowania z kijkami.

 
Nordic Walking
Nordic Walking
 
Na miłośników białego szaleństwa czeka w Alpejskim Dworze zniżka w wysokości 35%, na karnety narciarskie do kompleksu narciarskiego znanego ośrodka Czarna Góra. Czekają również na naszych gości, dobrze przygotowane trasy na narty biegowe w Spalonej. Dla chętnych, organizujemy grupowe wyprawy na rakietch śnieżnych wokół Międzygórza.  
 
Narty
Narty
 
Narty
Narty
 
Spragnionym zabawy pociechom udostępniamy plac zabaw oraz kącik z zabawkami w restauracji – będą tam mogły bezpiecznie baraszkować pod okiem rodziców.
 
Plac zabaw
Plac zabaw
 
Plac zabaw
Plac zabaw
 
To propozycja przede wszystkim na długie, przyjemne popołudnia i wieczory. Niewiele może się równać z atmosferą wieczornego ogniska wśród gór i drzew. Zapach pieczonych kiełbasek i potraw z dużego, murowanego grilla, wspólne biesiady, śpiewy, rozmowy do rana… Miejsca wystarczy dla każdego, a życzliwa obsługa Alpejskiego Dworu pomoże wszystko zorganizować.
 
Ognisko i grill
Ognisko i grill
 

Chodzić po górach nie każdy lubi i nie każdy może. Ale to nie znaczy, że traci przez to szansę podziwiania malowniczych panoram rozpościerających się z punktów i tras widokowych.

Na życzenie gości możemy zorganizować dowóz do Sanktuarium Marii Śnieżnej na Iglicznej, na Śnieżnik, Czarną Górę, na okoliczne stoki narciarskie, w miejsca piknikowe. Jest to usługa odpłatna.

Życzymy niezapomnianych wrażeń!  

 
Samochód terenowy
Samochód terenowy
 
GÓRA
TripAdvisor Logo
Facebook Logo
Google Plus Logo